Ekibimizle Tanışın!

Biz Kimiz

3H Hareketi, 2006 yilinda Liberal Ofis ismiyle İstanbul'da kuruldu. 2006 yılından itibaren bu isim altında Türkiye'de insan hakları, ekonomik özgürlükler ve hak savunuculuğu alanlarında etkin oldu.
2013 yılında dernek statüsünü almak için ismini 3H Hareketi (Hürriyet, Hukuk, Hoşgörü) olarak değiştirdi. 2006 yılından bu yana 3H Hareketi bir gençlik hareketi olarak konumlanır. Üye ve gönüllülerini, insan hakları, hukukun üstünlüğü ve ekonomik özgürlükler konusunda eğitir; aktivizm, siyaset ve sivil toplum alanlarında çalışmaları konusunda onları teşvik eder. Liberal Gençlik Kongreleri, Liberal İktisat Kongreleri, Özgürlük Forumları, Liberalizm Yaz ve Kış Kampları gibi etkinlikleri ile gençlerin liberalizm, insan hakları gibi alanlarda bilgi ve fikir sahibi olmasını, yeteneklerini geliştirmesini amaçlar.

Ekibimiz

Kendine güven!
profile photo

Emre Koca

Başkan
MEF Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğrenim görmektedir. LGBTİ+ aktivistidir. 1 kedisi 1 köpeği vardır. Sinemaya ve kahveye bayılır.
profile photo

Ata Birol

Genel Sekreter
Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler ve Sosyoloji bölümlerinde okuyor, kedileri çok seviyor.
profile photo

Ahmet Öztopkara

Ankara Koordinatörü
Orta Doğu Teknik Üniversitesi felsefe bölümünde öğrenim görmektedir. Özgürlükçü ideolojinin Türkiye’de gelişmesi ve liberal üniversite topluluklarının oluşturulması doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır.
profile photo

Ekin Siyahhan

Uluslararası Ofis
Boğaziçi Üniversitesi'nde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde öğrenim görüyor. Dans etmeyi çok seviyor.
profile photo

Seray Soylu

İletişim Koordinatörü
Koç Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler okuyor. Kadın mücadelesi başta olmak üzere hak arayışlarına ilgili. Radyo, müzik, yazarlık ilgi alanlarından. Çerkez mantısına ve festivallere bayılıyor.
profile photo

Abdullah Şanlı

Denetim Kurulu Üyesi
profile photo

Kürşad Görgen

Denetim Kurulu Üyesi