Ekibimizle Tanışın!

Biz Kimiz

3H Hareketi, 2006 yilinda Liberal Ofis ismiyle İstanbul'da kuruldu. 2006 yılından itibaren bu isim altında Türkiye'de insan hakları, ekonomik özgürlükler ve hak savunuculuğu alanlarında etkin oldu.
2013 yılında dernek statüsünü almak için ismini 3H Hareketi (Hürriyet, Hukuk, Hoşgörü) olarak değiştirdi. 2006 yılından bu yana 3H Hareketi bir gençlik hareketi olarak konumlanır. Üye ve gönüllülerini, insan hakları, hukukun üstünlüğü ve ekonomik özgürlükler konusunda eğitir; aktivizm, siyaset ve sivil toplum alanlarında çalışmaları konusunda onları teşvik eder. Liberal Gençlik Kongreleri, Liberal İktisat Kongreleri, Özgürlük Forumları, Liberalizm Yaz ve Kış Kampları gibi etkinlikleri ile gençlerin liberalizm, insan hakları gibi alanlarda bilgi ve fikir sahibi olmasını, yeteneklerini geliştirmesini amaçlar.

Ekibimiz

Kendine güven!
profile photo

Serkan Can

Başkan
Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler ve Tarih bölümünde öğrenim görmektedir. 2019 yılından beri 3H’de gönüllü olarak çalışmaktadır.
profile photo

Kayra Kocagil

Genel Sekreter
Boğaziçi Üniversitesi, Felsefe bölümünde öğrenim görmektedir. 2018 yılından bu yana 3H Hareketi içerisinde gönüllü olarak yer alıyor. Basketbola bayılır Anadolu Efes taraftarıdır Hannah Arendt hayranıdır kedisinin ismi de Hannahdır.
profile photo

Ata Kemal Birol

Gönüllüler & İçerik Koordinatörü
Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler ve Sosyoloji bölümlerinde öğrenim görmektedir.
profile photo

Emre Koca

İletişim Koordinatörü & Kapsayıcılık Birimi
MEF Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğrenim görmektedir. LGBTQ+ Aktivistidir. 1 kedisi 1 köpeği vardır. Sinemaya ve kahveye bayılır.
profile photo

Deniz Erdağ

Kurumsal Asistan
Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrenim görmektedir. 2021 yılından beri 3H Hareketi içerisinde gönüllü olarak yer alıyor.
profile photo

Abdullah Şanlı

Denetim Kurulu Üyesi
profile photo

Kürşad Görgen

Denetim Kurulu Üyesi